Držte si své děti

15,00 € 389,00 Kč
E-book 14,00 € 330,00 Kč

Držte si své děti

Proč jsou rodiče důležitější než kamarádi

Přelomová kniha, která od základu mění pohled na rodičovství. Především ale upozorňuje na jeden z nejnebezpečnějších (a zároveň na jeden z nejvíce ignorovaných) negativních trendů dnešní výchovy, kdy rodiče ztrácejí své děti na úkor jejich vrstevníků mnohem dříve, než by bylo pro zdravý vývoj dětí dobré a vlastně nutné. Kniha popisuje podstatu a význam mezilidské vazby či pouta (podobně jako kniha Budování citového pouta - obě knihy proto pořídíte společně s knihou (Re)design rodiny pro 21.století v cenově zvýhodněném balíčku Vztahy a rodičovství postavené na citovém poutu), jakéhosi vrozeného magnetismu, který k sobě lidi přitahuje a který je naprostým základem rodičovství, výchovy, učení, vzdělávání či leadershipu. Autoři srozumitelně a čtivě vysvětlují, kde se pouto bere, jak o něj přicházíme, co to pro nás všechny znamená a hlavně, co s tím my rodiče můžeme udělat. 
S knihou Respektovat a být respektován si ji můžete pořídit v cenově zvýhodněném balíčku Nová výchova
S knihami Když tělo řekne NE a V říši hladových duchů si ji můžete pořídit v cenově zvýhodněném balíčku Gábor Maté
Pokud se zajímáte o tématiku dětství a výchovy, prohlédněte si určitě i tyto knihy: Odpojený muž, Svoboda učeníSummerhillProč děti neprospývají nebo Rozšířená rodina
P.S.: Z díla Gabora Matého chystáme na podzim 2020 jeho poslední knihu s názvem Roztěkaná mysl

Koupit knihu

Online v ČR a SR

15,00 €

E-book

14,00 €


Osobně

 

Prolistujte si

Autor

Gordon Neufeld & Gábor Maté

Gordon Neufeld & Gábor Maté

Dr. Gordon Neufeld: Kanadský vývojový psycholog, který vyvinul tzv. Neufeldův přístup k dětem, který staví na teorii pouta. Více o něm na Wikipedii nebo na stránkách Neufeld Institute.

Dr. Gábor Maté: Kanadský lékař maďarského původu, který zasvětil většinu profesního života lečbě a výzkumu závislostí a práci s umírajícími. Ve svých knihách a projevech propojil závislosti, ADHD a řadu civilizačních chorob s traumaty v obodobí ranného dětství. Jeho závěry byly zpočátku kacířské, ale postupně - tak, jak pomáhají zachraňovat tisíce a tisíce životů, se dostávají i do středního lékařského proudu. Více o něm na Wikipedii nebo na jeho stránkách Drgabormate.com.

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

15,00 €

E-book

14,00 €


Osobně

Praktické info

Překlad: Viktor Jurek
Název v originále: Hold On to Your Kids: Why Parents Need to Matter More Than Peers
Počet stran: 359 stran
Vazba: šitá, nelepená, eko
Rozměr: 23,5 x 17 cm
Hmotnost: 573 g
ISBN: 978-80-87917-45-9 (epub), 978-80-87917-46-6 (MOBI)
Rok 1. vydání: 2019

Odkazy

Vaše názory