Držte si své děti

15,00 € 389,00 Kč
připravujeme

Držte si své děti

Proč jsou rodiče důležitější než kamarádi

Přelomová kniha, která od základu mění pohled na rodičovství. Upozorňuje na jeden z nejnebezpečnějších negativních trendů dnešní výchovy, kdy rodiče ztrácejí své děti na úkor jejich vrstevníků mnohem dříve, než by bylo pro zdravý vývoj dětí dobré. Kniha popisuje podstatu „pouta“ (podobně jako kniha Budování citového pouta), jakéhosi vrozeného magnetismu, který k sobě přitahuje děti a rodiče. Autoři srozumitelně a čtivě vysvětlují, kde se pouto bere, jak o něj přicházíme, co to pro nás všechny znamená a hlavně, co s tím my rodiče můžeme udělat. 
KNIHA VYJDE V BŘEZNU 2019. Chcete-li se o knize dozvědět jako první, nechte na sebe kontakt ZDE. Od Gábora Matého připravujeme na jaro 2019 ještě podobně zásadní knihu Když tělo řekne NE.

Koupit knihu

Online v ČR a SR

15,00 €

připravujeme

Osobně

 

Autor

Gordon Neufeld & Gábor Maté

Gordon Neufeld & Gábor Maté

Dr. Gordon Neufeld: Kanadský vývojový psycholog, který vyvinul tzv. Neufeldův přístup k dětem, který staví na teorii pouta. Více o něm na Wikipedii nebo na stránkách Neufeld Institute.

Dr. Gábor Maté: Kanadský lékař maďarského původu, který zasvětil většinu profesního života lečbě a výzkumu závislostí a práci s umírajícími. Ve svých knihách a projevech propojil závislosti, ADHD a řadu civilizačních chorob s traumaty v obodobí ranného dětství. Jeho závěry byly zpočátku kacířské, ale postupně - tak, jak pomáhají zachraňovat tisíce a tisíce životů, se dostávají i do středního lékařského proudu. Více o něm na Wikipedii nebo na jeho stránkách Drgabormate.com.

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

15,00 €

připravujeme

Osobně

Vaše názory