Respektovat a být respektován

389 Kč 16 €
připravujeme

Respektovat a být respektován

Praktický manuál na to, jak přistupovat k druhým lidem na bázi respektu

Kniha bude v prodeji zkraje roku 2020. Pokud chcete informaci jako první, až bude v prodeji, nechte na sebe kontakt zde.
Kniha, které se od svého prvního vydání v srpnu 2005 se prodalo bezmála sto tisíc výtisků a která se stala doslovným manuálem tisíců českých a slovenských rodičů. Podle principů popsaných v knize funguje i nespočet českých škol a školek. Kniha je velmi praktická a doslova učí nový jazyk, kterým komunikovat s druhými na principech rovnosti, respektu a zodpovědnosti. 
Na téma výchovy a vzdělávání dětí se podívejte i na Svobodu učení, Summerhill, Co je nového ve vzděláváníNo Future a Proč děti neprospívají.

Koupit knihu

Online v ČR a SR

389 Kč

připravujeme

Osobně

 

Autor

Jana Nováčková & Dobromila Nevolová

Jana Nováčková & Dobromila Nevolová

PhDr. Jana Nováčková, CSc. je česká psycholožka a publicistka s letitou praxí v poradenské práci i v psychologickém výzkumu. Patří k předním kritikům povinného školství. Na téma psychologie dětí a potřebné reformy vzdělávacího systému publikovala nespočet článků v odborném i populárním tisku. Přeložila knihu S. Kovalikové Integrovaná tematická výuka, je spoluautorkou knihy Směřování k základní škole zítřka. Je autorkou Mýtů ve vzdělávání, ale nejznámější je jako spoluautorka knihy Respektovat a být respektován a stejnojmených kurzů viz Respektování. Více o Janě Nováčkové ve Wikipedii.

PhDr. Dobromila Nevolová, psycholožka, věnovala se výzkumu osobnosti učitele a tvorbě psychodiagnostických metod. Spolupracovala na mezinárodním programu Zdravá škola, podílela se na překladu publikace WHO Podpora zdraví ve školách. Věnovala se tvorbě metod k posuzování interpersonálních vztahů ve škole. Od roku 1994 působí jako lektorka výcvikových kursů pro učitele a pro veřejnost. Je spoluautorkou celoročního programu vzdělávání učitelů Učitel ve škole 21. století a kursů Cesty k efektivnější výuce a Respektovat a být respektován. Žije v Praze.

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

389 Kč

připravujeme

Osobně

Vaše názory