+ Přidat inzerát
(třeba se přihlásit)
Cena
-
Seřadit podle Nejnovější Nejstarší
Koupím

sláma v botách

Přidáno 21. 11. 2020

Dobrý den, mám zájem o koupi knihy Sláma v botách v tištěné verzi, kdyby někdo prodával, bylo by super, mám to pro maminku, děkuji Machová

Petra Machová

Chomutov


Tel: 607390463
E-mail: petramachova78@seznam.cz

Prodám

Ledvinka Lowe Alpine Lightflite Hydro 4L anthracite

Přidáno 11. 10. 2020

Stav: Jako nové, párkrát použité. Původní cena: 600 Kč

200 Kč

Tomáš David

Brno


Tel: 776830146
E-mail: skatemurai@gmail.com

Prodám

The Twentysomething Guide to Getting It Together

Přidáno 11. 10. 2020

Výborný stav. Předání v Brně či Mikulově či poslání poštou. Your guide to making it as a real-life grownup! Like a lot of people, author Mary Traina spent her early twenties making a mess out of her life--until she realized it was time to toss the red Solo cups and finally grow up. In The Twentysomething Guide to Getting It Together, she teaches you how to bust out of your rut with practical advice for kicking your bad habits, taking action toward your goals, and moving on to the next stage of your life as an adult. From answering tough relationship questions to advancing your career, she'll tackle all your biggest issues as well as give you a step-by-step plan for getting through your twenties in one piece. Through Traina's signature humor, research, and real-world tips, this groundbreaking guide shows you how to: Date a real man. Escape entry-level hell. Stop binge-drinking and overeating. Emerge from a mountain of debt. Cut those toxic friends of convenience. With the same hip pop-culture references and endless wit that landed her a regular column on Zooey Deschanel's website, Mary Traina makes getting life together fun, easy, and--gasp--the cool thing to do!

50 Kč

Tomáš David

Brno


Tel: 776830146
E-mail: skatemurai@gmail.com

Prodám

Ekonomičtí disidenti

Přidáno 11. 10. 2020

Výborný stav. Předání v Brně či Mikulově či poštou.

Tomáš David

Brno


Tel: 776830146
E-mail: skatemurai@gmail.com

Prodám

Mystik Gurdžijev: Hledání zázračného + Jednoduché vysvětlení idejí Práce

Přidáno 11. 10. 2020

Obě knihy dohromady za 150 Kč. Výborný stav. Předání v Brně či v Mikulově či poštou. První kniha: Podnázev: Úvod do praxe na základě učení G.I. Gurdžijeva. Ve dvanácti kapitolách se seznámíte s popisem systému probuzení vyvinutého G.I. Gurdžijevem, kterému se říká Práce. Věcný zhuštěný text nabádá k opakovanému čtení a vyžaduje více než jen povrchní koncentraci: totiž každodenní vytrvalé cvičení. Maurice Nicoll (1884-1953) byl jedním z předních psychologů první poloviny 20. století. Narodil se v Skotsku, studoval medicínu a později se stal žákem Carla Gustava Junga. S P.D. Uspenským se seznámil v roce 1921. V roce 1922 odešel na rok do Institutu pro harmonický vývoj člověka u Paříže, který založil a vedl G.I. Gurdžijev. Po návratu do Anglie studoval až do roku 1931 u Uspenského, který následně pověřil Nicolla vedením vlastních skupin a učením Systému, což Nicoll dělal až do své smrti v roce 1953. Jeho nejvýznamnějším přínosem jsou pětidílné "Psychologické komentáře k učení G.I. Gurdžijeva a P.D. Uspenského". Kromě toho se zajímal o interpretaci biblických materiálů z pohledu idejí Gurdžijeva. Vydáno ve spolupráci s Klubem G.I. Gurdžijeva v Praze. Druhá kniha: Autor hledal v Evropě, v Egyptě a v Orientě učení, které by mu objasnilo základní otázky Člověka a Vesmíru. V roce 1915 jej hledání přivedlo k setkání s Georgiem Gurdžijevem v Petrohradě.

150 Kč

Tomáš David

Brno


Tel: 776830146
E-mail: skatemurai@gmail.com