Rozšířená rodina

200 Kč 7 €

Rozšířená rodina

Kniha o tom, jak se nezbláznit z výchovy dětí. Manuál na to, jak si z noční můry udělat jednu z velký životních radostí a vychovat šťastné a zdravé děti

K tomu, abyste vychovali šťastné a zdravé dítě, potřebujete minimálně tři dospělé. Pokud už jste na to taky přišli a je vás míň než tři, neváhejte ani minutu a sáhněte po této útlé brožurce.
Přečtete ji za odpoledne. A pokud vás chytne za srdce, změní vám život. Na tuty. Především pokud patříte mezi rodiče, pro které je péče o děti (vození do/ze školy či na kroužky nebo jejich hlídání) občas nad hlavu. V knížce najdete vysvětlení, proč je toho někdy příliš a také, že vychovávat děti ve dvou (či dokonce v jednom - model "samoživitel") je pro děti i pro rodiče extrémně nezdravé a historicky vlastně zcela ojedinělé. Kniha vám ukáže proč a jak vybudovat tzv. rozšířenou rodinu, tj. jak se o výchovu podělit s lidmi okolo vás, s dalšími rodiči, se sousedy. Něco, co se pro mnohé lidi zdá dnes nepředstavitelné, tak po přečtení Rozšířené rodiny může být velmi snadné.
K tématu rozšířené rodiny se podívejte určitě ještě i na Dobrý život ve stínu konzumní společnosti a/nebo Držte si své děti.
Pro lepší pochopení souvislostí pak doporučujeme ještě i tyto knihy: Respektovat a být respektován, (Re)design rodiny pro 21.stoletíVztahy a rodičovství postavené na citovém poutu a pak 50 pilířů dospělosti.

Koupit knihu

Online v ČR a SR

200 Kč

Proč si přečíst

  • Protože je vědecky dokázáno, že na uspokojení potřeb jednoho dítěte potřebujete 3 dospělé !!! Tato kniha ukazuje, jak na to.
  • Získáte manuál na to, jak si z noční můry udělat jednu z velký životních radostí.
  • Knížka vám může pomoci vybudovat z vašho bydlište opravdový domov.
  • Rozšířená rodina, tj. síť blízkých vztahů vám může pomoci vymanit se z krysího závodu vydělávání na život
  • Je násobně pravděpodobnější, že s touto knnížkou v ruce vychováte šťastnější a zdravější děti.

V knize se dozvíte

  • Jak se nezbláznit z výchovy dětí
  • Jak naopak období, kdy máte malé děti, využít k navázání vztahů na zbytek života
  • Jak navázat vztahy s lidmi okolo vás
  • Jaká jsou rizika rozšířené rodiny
  • Poslechněte si přednášku Vráti Hláska či rozhovor s Petrem Jasinskim (viz níže na této stránce) a uvidíte, jak je toto téma důležité pro zdravý a šťastný život

Prolistujte si

Autor

Petr Jasinski

Petr Jasinski

Žák velkého propagátora ranné pěstounské péče a dobré rodiny Vráti Hláska. Zakladatel kurzykomunikace.cz, fanoušek čehokoli pospolitého a člověk s darem podstatu lidské pospolitosti poutavě vysvětlit. Více jeho příběh zde.

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

200 Kč

Praktické info

Počet stran: 104 stran
Vazba: brožovaná
Rozměr: 160 x 160
Hmotnost: 100 g
ISBN: 9788090618909
Rok vydání: 2015

Odkazy

Vaše názory