Tomáš Hajzler

880 Kč 34 €

Tomáš Hajzler

Cenově zvýhodněný balíček knih Tomáše Hajzler

Mnohé z nás jistě překvapí fakt, že naše okolí (tj. především naše kultura) rozhoduje o větší části našich životů než to, jak se rozhodujeme sami. Nejlepší způsob, jak vlastní kulturu poznat, je z ní podostoupit. Především v tom spočívá jedinečnost knihy Třináct tisíc dní z roku 2016. Najdete zde 146 čtivých příběhů z několika desítek zemí světa od Ruska, přes západní Afriku až třeba po Patagonii z období let 1977 - 2015. Kniha je členěná do deseti tématických kapitol a snaží se zodpovědět, co je to "dobrý" život.
Nová kniha Dobrý život ve stínu konzumní společnosti z roku 2021 na tuto knihu navazuje, aristotelovský "dobrý život" detailně definuje a v pěti obsáhlých kapitolách (rodina, škola, práce, společnost a planeta) se věnuje stínům naší kultury a popisu základních, dnes existujících alternativ: novému uspořádání rodiny, svobodnějšímu přístupu ke vzdělávání dětí, budoucnosti podnikání a práce, obrysům nového ekonomického a společenského systému, budoucnosti demokracie a možnostem řešení problémů přírody a klimatu. 
První Tomášova kniha Peníze, nebo život? o tom, proč dnes pracujeme, tak jak pracujeme a co s tím, je k dispozici už pouze jako ebook. Papírová je vyprodána a dotiskovat se již nebude. 

Koupit knihu

Online v ČR a SR

880 Kč