Dekonstrukce konzumu

1 240 Kč 52 €

Dekonstrukce konzumu

Tisíc stran vyprávění o tom, v čem všem náš systém ovlivňuje to, jak žijeme a jak žít moudřeji a zdravěji

Dvě knihy, dohromady 1048 stran, které vám pomohou obnažit systém, v kterém žijeme. Můžete v nich lépe pochopit, proč je většina z nás stále uhnanější a přitom osamělejší, nemocnější a chudší, přestože nám marketing korporací, miliardářů a politiků dále slibuje materiální blahobyt, pohodlí, zážitky a lepší zítřky. 
Tento balíček knih vznikl na společném obědě obou autorů v květnu '22. Během jejich rozhovoru jim došlo, že napsali stejnou knihu. Oběma knihám předcházel mnohaletý výzkum, vznikly z podobných pohnutek, podobným způsobem a díky covidu. Obě se zaměřují na popis toho, v čem všem a jak jsou naše životy ovlivněny systémem moderní společnosti. Mýtus normálnosti na to jde z pohledu našeho zdraví - ukazuje, proč jsme stále nemocnější a co s tím. Dobrý život ve stínu konzumní společnosti na systém nahlíží z pohledu kvality života a blahobytu a ukazuje na to, co dobrému životu brání a jak ho i v dnešní konzumní společnosti budovat. 

Koupit knihu

Online v ČR a SR

1 240 Kč

Proč si přečíst

  • Obě knihy zviditelňují to, co má běžnému člověku zůstat skryté.  
  • Co se týče zdraví, žije většina lidí, včetně naprosté většiny lékařů, v temnotě. Tato kniha osvětluje nejedno temné zákoutí našeho zdraví.
  • Co se týče zdraví, žijeme v dvojité iluzi „svobodné vůle“ a „genetického předurčení“, jsme tedy přesvědčováni v tom, že naše zdraví je dáno naší genetickou výbavou a podmíněno našimi životními rozhodnutími. Skutečnost je přitom do značné míry jiná. Naše zdraví je z velké části ovlivněno kulturou, jejíž jsme součástí. 
  • Obě knihy vám mohou pomoci převzít zodpovědnost za vaše zdraví a celkově životy – získáte tu hodnotné informace, které vám pomohou činit moudřejší rozhodnutí.

V knize se dozvíte

  • Dozvíte se tu, že to co dnes považujeme za normální a prospěšné, je ve skutečnosti toxické a našemu zdraví a štěstí to neprospívá. 
  • Co je to dobrý život neboli skutečné hluboké štěstí, jaký je rozdíl mezi radostí a radovánkami?
  • Jakých deset mýtů, které nám předává mainstreamová kultura, utváří náš dnešní pohled na svět?
  • Jaké jsou skutečné příčiny zdravotních potíží vás a vašich blízkých.
  • Obě knihy obsahují nespočet praktických rad, které mohou zlepšit zdraví a život každého člověka.

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

1 240 Kč

Vaše názory