Podnikání budoucnosti

1 212 Kč 46 €

Podnikání budoucnosti

Cenově zvýhodněný baliček s tématem budoucnosti podnikání

V tomto balíčku se vám do rukou dostávají tři knihy, které vám mohou pomoci pochopit to, jak bude vypadat firma budoucnosti. 
Firma je základní stavební kámen ekonomického systému, kterému podléhá chod politiky a společnosti jako celku. Ve firmách pracujeme, nakupujeme, potřebám firem se přizpůsobuje legislativa nebo to, jak funguje školní systém. Firmy pomocí marketingu a velkých dat manipulují naše emoce a přes ně mění to, jak žijeme. Těch 100 největších dnes může za 71% emisí CO2. 90% škod na přírodě, lidském zdraví vzniká ve firmách tím, jak navrhují své produkty a služby. Firma - jejíž úlohou je maximalizace zisku pro vlastníky bez ohledu na důsledky, ničí stále citelněji přírodu, lidské zdraví, snižuje kvalitu života, vyvolává pocity nespravedlnosti, rozdmíchává extremismus, ničí demokracii a tím ohrožuje naše přežití. Změnit firmu tak, aby jejím smyslem byla obecná prospěšnost a aby přebírala zodpovědnost za důsledky svého podnikání je nutnou podmínkou pro naše přežití. 
Budoucnosti organizací získáte ojedinělou historickou perspektivu, pochopíte evoluci firmy a získáte manuál na to, jak vybudovat tzv. tyrkysovou, tj. celostní, na vyšším smyslu postavenou, samořídící organizaci. V nadčasové knize Zodpovědná firma nahlédnete do Patagonie, podle Fortune nejvíce cool velké firmy na světě a pochopíte, co je to skutečná svoboda v práci. A nakonec v knize Dobrý život ve stínu konzumní společnosti získáte komplet systémový kontext (Na blogu Slušné firmy vychází každé úterý seriál Byznys 101, který vzniká právě textu právě z této knihy. 

Koupit knihu

Online v ČR a SR

1 212 Kč

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

1 212 Kč

Vaše názory