50 pilířů dospělosti

349 Kč 15 €

50 pilířů dospělosti

Kniha o tom, jak skutečně dospět

Co to vlastně znamená být dospělý? Není to něco, co dostáváme spolu s občankou. Pravda je, že většina lidí prožije celý svůj život ve stavu nedospělosti. Protože být skutečně dospělý znamená onu prostou a přitom tak náročnou věc: Schopnost doopravdy převzít odpovědnost za svůj život. Převzít odpovědnost pouze a jedině sám za sebe.
Vratislav Hlásek je zkušený průvodce cestou osobního rozvoje. Lapidárně řečeno: pomáhá klientům, aby skutečně dospěli. Aby se zbavili závislosti na svých partnerech, rodičích či dětech a na všech možných iluzích.
V první části knihy se podíváme na oněch “50 pilířů dospělosti” doplněných o příběhy z praxe Vratislava Hláska. Dynamika popisovaných životních situací ilustruje, co je dospělost a jak fungují její pilíře. A ukazuje, že čím více pilířů do svého bytí integrujeme, tím stabilnější bude konstrukce onoho mostu života, který se klene mezi naším dětstvím a naší zralostí.
Druhá část knihy je pak tvořena rozhovorem, ve kterém se novinář Jan Müller ptá Vratislava Hláska na všemožné otázky s dospělostí související.
K tématu dospívání doporučujeme Respektovat a být respektován, dále Dobrý život ve stínu konzumní společnosti nebo Budoucnost organizací, která vás provede lidskou evolucí. Z dílny Vráti Hláska najdete u nás na e-shopu ještě: (Re)design rodiny pro 21.stoletíVztahy a rodičovství postavené na citovém poutu a pak Rozšířenou rodinu.

Koupit knihu

Online v ČR a SR

349 Kč

Obsah

Prolistujte si

Autor

Vráťa Hlásek & Jan Müller

Vráťa Hlásek je, společně se svojí manželkou Alžbětou, průkopníkem ranné pěstounské péče v Česku, je autorem metody "osobního redesignu", která využívá technik koučovacích rozhovorů, mentoringu a práce s tělem. Především je to ale člověk s mimořádným nadáním pospojovat, co s čím souvisí a to - pro nás - srozumitelně vyjádřit. Jan Müller je novinář a spisovatel, autor mnoha knih. 

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

349 Kč

Autor: Vratislav Hlásek, Jan Müller
Počet stran: 224
Vazba: brožovaná
Rozměr: 150×200 mm
Hmotnost: 302 g
ISBN: 9788090820531
Rok vydání: 2023 

Vaše názory