Klima - nový příběh

390 Kč 15 €
E-book 325 Kč 13 €

Klima - nový příběh

Kniha měnící pohled na klimatické změny

Příčiny našich problémů, které nazýváme klimatickou krizí v nových souvislostech.
Charles Eisenstein, brilantní filozof, který má dar spojovat to zdánlivě oddělené nabízí změnu paradigmatu našeho vztahu ke světu.
Provází nás změnou tohoto vnímání a přináší konkrétní řešení, které nám umožní vnímat nás každodenní život ze zcela jiné perspektivy. Od Eisensteina doporučujeme jeho další knihu Posvátná ekonomie. K tématu změny klimatu se podívejte na  Klima - nový příběhTovárna na lžiKlima je příležitost a Neobyvatelná země.
K tématu změny společenských systémů se podívejte na tituly obsažené v balíčcích Nová ekonomika - Vše, co potřebujete vědět o novém ekonomickém systémuNerůst jako alter-nativa růstového kapitalismu a Dekonstrukce konzumu a dále Slepé skvrnyKdo vaří ekonomům, Imperiální způsob života Dějiny světa. 
Další informace k této knize jsou na jejích stránkách.

Koupit knihu

Online v ČR a SR

390 Kč

E-book

325 Kč


Obsah

Prolistujte si

Autor

Charles Eisenstein

Charles Eisenstein

CHARLES EISENSTEIN je dnes, v době sílících krizí, jedním z důležitých průvodců, které tolik potřebujeme na cestě do vyšších úrovní evoluce Homo Sapiens - více viz Nový příběh. Málokdo dnes umí tak přesně a srozumitelně popsat, co se to se světem děje a hlavně, co dál, tak jako on. Je to velký propagátor tzv. ekonomiky daru. Jeho krátké filmy a eseje, které se masově šíří po internetu, ho etablovaly jako uznávaného sociálního filosofa a intelektuála alternativní kultury, který se vymyká jakýmkoli zaběhlým žánrům. Eisenstein promoval v roce 1989 na Yaleově univerzitě v oboru matematiky a filosofie a následujících deset let strávil jako překladatel z čínštiny do angličtiny. Je autorem knih Posvátná ekonomieKrásnější svět je možný, naše srdce to ví a Ascent of Humanity a v současné době žije v městečku Camp Hill v Pensylvánii. Více o něm viz jeho stránky nebo na Wikipedii.

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

390 Kč

E-book

325 Kč


Praktické info

Název v originálu: Climate — A New Story
Překlad: 
Nataša Foltánová
Počet stran: 380
Vazba: šitá, eko
Rozměr: 148 x 210 mm
Hmotnost: 630 g
ISBN: 978-80-7500-565-6
Rok 1. vydání (CZ): 2021
Rok 1. vydání (Intl): 2018, Penguin Random House

Vaše názory