Smysluplné rozhovory pro páry (150 otázek)

560 Kč 23 €

Smysluplné rozhovory pro páry (150 otázek)

150 otázek, které pomohou nastartovat skutečnou konverzaci

Jeden ze balíčků karet, které vám pomohou dostat se s lidmi okolo vás do hloubky. Balíčky jsou dvojí - se 150 a s 60 otázkami. 
Tento balíček obsahuje 150 otázek a je určen párům. Další 150ti otázkový balíček je univerzální
Balíčky s 60 otázkami jsou pro jednotlivce, pro páry a pro rodiny.
O co jde? Skutečná konverzace je jako tanec či milování: spojuje, propojuje a probouzí. Jsou to baterky, které dodávají energii. Je to lék na churavou duši. 
Jenomže skutečné konverzace o zásadních životních tématech je dnes jako šafránu. Ve škole se jí neučíme, v mnoha rodinách se důležitá témata kopou pod koberec a ani jinde ve společnosti není skutečnou konverzaci, kde naposlouchat. 
V kurzu jsou dnes vzájemně se míjející monology, kdy se jeden snaží překřičet druhého. Místo abychom se o druhé zajímali a skutečně naslouchali, čekáme pouze na příležitost, až se druzí nadechnou, abychom se dostali ke slovu my a odvyprávěli to, co jsme už předtím povídali nespočetněkrát. Právě proto jsou podobné pomůcky jako tyto karty, tak důležité. Ve všech třech balíčcích najdete 60 otázek, na které je možné odpovědět pouze tak, že se skutečně zamyslíte. Jsou to otázky, které sbližují a posilují důvěru. Je to výtečná pomůcka, která pomůže diskuzi nastartovat. 
Ke kartám doporučujeme i knihu Sedm principů spokojeného manželství, což je velmi praktická kniha, která pomůže pochopit, jak blízké jsou vaše (zdaleka nejenom manželské) vztahy a jak je prohloubit. K rozvoji všímavosti a vděčnosti doporučujeme Jeden odstavec denně

Koupit knihu

Online v ČR a SR

560 Kč

Autor

Vítek Novotný

Vítek Novotný

Vítek Novotný založil projekt Smysluplné rozhovory s cílem rozšířit v naší části světa konverzaci o skutečných tématech. Více o něm v jeho profilu na Naučmese, na Instagramu nebo ve video-rozhovoru zde na stránce. 

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

560 Kč

Vaše názory