Svět mýma očima

470 Kč 19 €

Svět mýma očima

unikátní komiksová kniha vytvořená 350 českými dětmi

Komiksová kniha, která vznikla jako společné dílo 350 žáků a studentů základních a středních škol, nabízí jedinečný pohled na dobu, která začala pandemií Covid-19 a skončila ruskou agresí na Ukrajině. V průběhu let 2020 až 2022 se děti a mladí lidé prostřednictvím kreslených příběhů vyjadřovali k mnoha společenským tématům, čímž poskytují cenný vhled do svého vnímání světa. Kniha odráží jejich pohled na předsudky, životní hodnoty, environmentální krizi, falešné zprávy a dopady globálních událostí na jejich životy. Kreativní a vizuálně poutavé zpracování komiksu umožňuje čtenářům snadněji pochopit a procítit jejich zkušenosti a názory. Tato kniha je nejen svědectvím o složitém období, ale také inspirací pro lepší porozumění mladé generaci a jejímu pohledu na svět.

Koupit knihu

Online v ČR a SR

470 Kč

Proč si přečíst

Kniha nabízí hluboký vhled do myšlenek a pocitů dětí a mladých lidí během mimořádně náročného období, čímž poskytuje autentický pohled na jejich vnímání světa.

Díky kreativnímu formátu komiksu je čtení poutavé a vizuálně atraktivní, což usnadňuje pochopení složitých témat a názorů mladé generace.

Přečtením knihy získáte lepší porozumění tomu, jak děti a mladí lidé interpretují důležité světové události, jako je pandemie Covid-19 a válka na Ukrajině.

Kniha reflektuje změny ve vnímání a posuzování různých společenských skupin, což může inspirovat ke zvýšení tolerance a empatie.

Přes osobní příběhy a kresby dětí se dozvíte, jak mladí lidé vnímají environmentální krizi a jaké návrhy mají na její řešení, což může být motivující a poučné.

Kniha je skvělým zdrojem pro pochopení hodnot, priorit a obav dnešní mladé generace, což je cenné pro rodiče, pedagogy i širokou veřejnost.

V knize se dozvíte

Dozvíte se, jak děti a mladí lidé vnímali a zvládali pandemii Covid-19 a jaký měla vliv na jejich každodenní životy.

Zjistíte, jak děti vidí a reagují na aktuální geopolitické události, jako je ruská agrese na Ukrajině.

Pochopíte, jak mladá generace vnímá a řeší předsudky ve společnosti, a jaké změny by si přála vidět.

Dozvíte se, jak děti přemýšlí o fake news a jaký význam přikládají pravdivým informacím.

Zjistíte, co pro mladé lidi znamená příroda, jak vnímají environmentální krizi a jaké mají návrhy na její řešení.

Prolistujte si

Videa

Další videa

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

470 Kč

Autor: 350 dětí z Česka
Počet stran: 224
Vazba: brožovaná
Rozměr: 298 x 210 x 10 mm
Hmotnost: 846 g
ISBN: - 
Rok vydání: 2022

Vaše názory