Souvislosti práce

754 Kč 30 €

Souvislosti práce

Cenově zvýhodněný baliček s tématem práce

Máloco nás ovlivňuje tolik jako to, jak pracujeme. Přitom 9 z 10 zaměstnanců dnes jejich práce nenaplňuje. Více než polovina lidí připouští, že jejich zaměstnání je dokonce zcela zbytečné (viz fenomén Práce na hovno). Přitom platí, že čím méně smyslu, tím více prázdnoty. Čím více prázdnoty, tím více se obracíme k vnějšímu světu: Snažíme se to někam dotáhnout, soutěžíme s druhými, hromadíme věci, padáme do závislostí... Navíc! Stále větší část lidí jejich práce ani neuživí. 
V tomto balíčku se můžete s tématem seznámit ze tří úhlů. Začněte Hledáním ztraceného smyslu, což jsou vybrané texty u nás nepřístupného filozofa Karla Marxe. Pak si dejte Hrdiny kapitalistické práce. To je kniha, která vzešla z investigativního projektu Saši Uhlové mezi nejhůře placenými povoláními v Česku. Skončete knihou Ve svém živlu, která se zaměřuje na to, jak najít v životě svůj důlek, tedy to správné, čím se život. 
K tématu si případně v ebooku pořiďte knihu Peníze, nebo život?, případně v papírové verzi poptejte na bazaru společně se Sedmidenní víkend.

Koupit knihu

Online v ČR a SR

754 Kč

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

754 Kč

Vaše názory