Vědomý byznys - audiokniha

24,00 € 625,00 Kč
prodej ukončen

Vědomý byznys - audiokniha

Jak vést lidi přes hodnoty. Autenticky. Přirozeně.

Vědomý business je velmi čtivá kniha s tématikou autentického vedení. Fred Kofman mistrně propojuje praktické dovednosti, co a jak můžeme udělat hned zítra ve svém (nejen) pracovním životě jinak, s odpověďmi na hluboce lidskou potřebu smyslu, štěstí a opravdovosti. S moudrostí, zkušeností, humorem a geniální praktičností násautor provází sedmi kvalitami vědomého businessu, které – začnete-li podle nich žít – mohou zcela změnit život váš i život vaší firmy. Ať jste majitel firmy, manažer, živnostník, zaměstnanec nebo student, principy vědomého businessu vám mohou otevřít cestu k úspěchu, jenž přesahuje pouhý hmotný úspěch – mohou vám otevřít cestu k naplňujícímu a tvořivému životu.

Tato audionahrávka je originální adaptací knihy Freda Kofmana Vědomý business, kterou v původním znění namluvil sám autor. Fred Kofman posluchače provádí světem vědomého businessu, v němž je zásadní bezpodmínečná odpovědnost, která nám dává možnost a svobodu být tvůrcem svého života i businessu, a neochvějná vnitřní integrita, která nám poskytuje opravdovou sebedůvěru a vždy nás vede k úspěchu, na nějž můžeme být hrdí. 
Fred Kofman posluchače učí principům autentické komunikace, umožňující nám vyslovovat svou pravdu a zároveň se dozvídat tuto pravdu i od druhých, zásadám konstruktivního vyjednávání, vedoucího k bezvadné spolupráci lidí, pro něž je rozdílnost jejich názorů zdrojem vzájemného obohacení, i emočnímu mistrovství, spočívajícímu ve zvládání svých emocí bez jejich potlačování nebo jedovatého plivání kolem sebe. 
K tématu proměny ekonomického a společenského systému doporučujeme tituly v balíčku Jiný systémNa téma podnikání doporučujeme balíček knih s názvem Podnikání budoucnosti. Praktickým nástrojem pro nácvik všímavosti je Jeden odstavec denně

Koupit knihu

Online v ČR a SR

24,00 €

prodej ukončen

Proč si přečíst

Co je to vědomý business? 

Bezpodmínečná odpovědnost.
Ta nám dává možnost a svobodu být tvůrcem svého života i businessu

Neochvějná vnitřní integrita
Poskytuje nám opravdovou sebedůvěru a vždy nás vede k úspěchu, na nějž můžeme být hrdí. 

Autentická komunikace
Umožňuje nám vyslovovat svou pravdu a zároveň se dozvídat tuto pravdu i od druhých. 

Konstruktivní vyjednávání
Vede k bezvadné spolupráci lidí, pro něž je rozdílnost jejich názorů zdrojem vzájemného obohacení.

Emoční mistrovství
Spočívá ve zvládání svých emocí bez jejich potlačování nebo jedovatého plivání kolem sebe.

V knize se dozvíte

Nahrávka je určena nejen lidem v businessu, ale všem, kdo hledají cestu ke spojení materiálního a spirituálního světa ve svém životě i v práci a touží po nalezení vnitřního smyslu, štěstí a naplnění. Fred Kofman jim k tomu nabízí zcela jedinečný nástroj. 

"To, co nás dělá lidmi, to, díky čemu žijeme svůj život jako lidské bytosti, je skutečnost, že máme vědomí. Že můžeme věnovat pozornost tomu, co je pro nás důležité, že můžeme jít za svými cíli a dělat v životě různá rozhodnutí; že se můžeme učit, co funguje a co nefunguje, co nás dělá šťatnými a co naopak nešťastnými, a postupem času si pak možná vybudujeme život, který vede ke smyslu, ke štěstí, k radosti, k naplněným vztahům a k pocitu propojení - prostě ke všem těm věcem, kvůli kterým stojí za to žít."

Autor

Fred Kofman

Fred Kofman

Fred Kofman je vystudovaný ekonom původem z Argentiny. Zabývá se leadershipem, fungováním organizací, osobním rozvojem a koučováním. Proslavila ho právě publikace Vědomý business, která byla velkým fenomémen i u nás.

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

24,00 €

prodej ukončen

Název v originálu: Consious Business: How to Build Value Through Values
Překlad: 
Tereza Kalinová
Formát: CD
Délka: 3 hodiny 59 minut
Namluvil:
 David Jan Žák
ISBN: 978-80-7367-747-3
Rok 1. vydání v CZ: 2010 (1. vydání)

Vaše názory