Důlek

16,00 € 389,00 Kč
připravujeme

Důlek

Jak hacknout zaměstnání a vytvořit si práci, kterou budete mít rádi

Příručka k tomu, jak si vytvořit práci, která bude druhým skutečně prospěšná, pro vás naplňující a (pokud je to vaším přáním) i dostatečně honorovaná. Snažím se o to, aby to byla "příručka" v pravém smyslu slova - aby byla praktickým manuálem, podle kterého si práci vytvoří každý. Přál bych si, aby posloužila především lidem, kteří zabloudili do bez-duchých zaměstnání, které naplňují skutkovou podstatu "práce na hovno", tj. práce, kterou kdyby někdo zrušil, nikdo by si toho nevšiml nebo by se druzí dokonce zaradovali.

Koupit knihu

Online v ČR a SR

16,00 €

připravujeme

Osobně

 

Proč si přečíst

  • Získáte detailní návod na to, jak si vytvořit novou práci
  • .... Ještě se uvidí :-)

V knize se dozvíte

  • Jak si vytvořit nový život, který bude stát na vašich přednostech
  • Jak si vytvořit práci, kterou budete mít rádi
  • Zatím to vypadá, že tu získáte snad nespočet metafor, experimentů a cvičení
  • ... taky se ještě uvidí :-)

Autor

Tomáš Hajzler

Tomáš Hajzler

Do osmnácti žil relativně poklidným životem obyvatele malého východočeského městečka. Pak se několik let toulal po světě, aby to po návratu zkusil daleko dotáhnout. Dotáhl to až k syndromu vyhoření. Proto „přehodil výhybku” a začal se věnovat tématu nové práce a podnikání. Dnes vydává knihy, propojuje firmy, organizuje setkání, píše a přednáší. Jako dobrovolník pomáhá v základní škole svých dětí. Spolu-založil hackerskou potravinovou komunitu.

Sám zahradničí. Jedním z jeho velkých zájmů je studium a budování decentralizovaných, soběstačných společenství. S manželkou Petrou, dcerami Valérií a Valentýnou, fenkou Haluškou a též s desítkami sousedů žije v pražských Komořanech. Více o něm na jeho webu zde, případně na fejsbuku.

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

16,00 €

připravujeme

Osobně

Praktické info

Počet stran:
Vazba:
Rozměr:
Hmotnost:
ISBN:
Rok vydání:

Odkazy

Vaše názory