Pravý domácí časopis 10 ks

150 Kč 7 €

Pravý domácí časopis 10 ks

Ojedinělá možnost dostat se k minulým číslům časopisu o dobrém životě v dnešním světě

V  nestandardní době je více času na nestandardní činnosti. Třeba jen tak v klidu sedět a číst si knihy nebo časopisy. Pokud možno něco, co stimuluje mysl a pohladí duši. 
Mezi tyto nestandardní činnosti patří i nabídka dvou balíčků minulých čísel Pravého domácího časopisu, který je už léta praktickým manuálem na skutečný, radostný a užitečný život. Ke starým číslům bylo ale v minulosti prakticky nemožné se dostat. Přitom, kdo tento časopis znáte, víte, že jeho obsah je jako kniha a tedy nestárne. Obzvlášť v dnešní koronavirové době zjistíte, že rozhovory a články v něm jsou možná aktuálnější než v době, kdy vyšly. 
Časopis si můžete pořídit ve dvou variantách: V balíčku po deseti různých starších číslech za velmi zvýhodněnou cenu. (Běžná cena jednoho výtisku je 68 Kč; 60 stran). Bohužel není možné vybrat si, jaká čísla budou součástí vašeho balíčku. Je to věc náhodného výběru a štěstí. Jako když si vykládáte karty… Ale nebojte – každý výtisk Pravého domácího časopisu stojí za to, a pokud některý už máte, můžete ho poslat dál, za což vám předem děkujeme, neboť tento časopis mění svět. Ten náš změnil.

Koupit knihu

Online v ČR a SR

150 Kč

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

150 Kč

Vaše názory