O podnikání s nadhledem

239 Kč 9 €
prodej ukončen

O podnikání s nadhledem

Kniha plná souvislostí na téma života a podnikání v 21.století

Svět kolem nás se dnes mění rychleji než v minulosti. To, co jsme se naučili ve škole, už nestačí a my se musíme stále učit něco nového a naopak se odnaučovat svým starým návykům. A to bývá někdy obtížnější než se naučit novinkám.
Dnešní doba potřebuje podnikatele, kteří v tom, co dělají, hledají hlubší smysl než jen hromadění peněz. Podnikatele, kteří umějí být svým zákazníkům a klientům opravdu prospěšní, kteří dovedou sehnat práci svým lidem a kteří se také umějí podělit o svůj zisk s potřebnými.
Tato kniha se zaměřuje na podnikání, jeho pravidla a zákonitosti. Umí jít do detailů, protože podnikatelský úspěch závisí často na jedné přidané hodnotě, kterou druhý neumí nabídnout. Autor knihy zároveň píše o tom, co je v životě důležité, a jak zachovávání morálních hodnot souvisí s úspěchem i zúročením lidského potenciálu v podnikání. Podnikání je krásná věc, protože člověku umožňuje být naplno tvůrčí a zároveň plně odpovědný za to, co dělá. Kniha je k dispozici buď samostatně nebo ve zvýhodněném baličku Ján Košturiak společně s Jánovou poslední knihou Vlastní cestou.
K tématu doporučujeme knihy z balíčku Jiný systém a/nebo Podnikání budoucnosti

Koupit knihu

Online v ČR a SR

239 Kč

prodej ukončen

Proč si přečíst

  • protože málokdo umí v našich zěměpisných šířkách podchytit podstatu tak jako Ján Košturiak
  • protože kniha je plná aha momentů nejenom ze světa podnikání, ale i života
  • protože to není žádná velká věda, ale jen a jen zdravý rozum

V knize se dozvíte

  • jak funguje náš podnikatelský systém a včem selhává
  • nespočet nápadů na to, jak přistoupit k životu i podnikání
  • ... mnoho dalších zajímavostí

Prolistujte si

Autor

Ján Košturiak

Ján Košturiak

V roce 1997 byl jmenován vysokoškolským profesorem, ale netrvalo to dlouho a on akademický svět opustil. Říká "raději sedět v base než ve škole". Založil společnost IPA a Podnikatelskou univerzitu. Spolupracoval se stovkami manažerů, zprvu především na zvyšování jejich efektivity. Stále více ho však přitahuje téma přirozeného talentu a fungování firmy jako živého organismu tvořeného lidmi.

Dnes se věnuje především přípravě podnikatelů a spolupráci s inovátory. Hledá cesty, jak propojit svobodu a kreativitu s podnikáním a jak najít v životě i v práci opravdový smysl. Žije a pracuje mezi Varínem na Slovensku a Měrůtkami na Moravě, miluje turistiku a horské kolo a pravidelně hledá klid mezi mnichy v klášterech. Kromě knih se s jeho myšlenkami seznamte na www.kosturiak.com.

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

239 Kč

prodej ukončen

Počet stran: 160 stran
Vazba: brožovaná
Rozměr: 135 x 195 mm
Hmotnost: 202 g
ISBN: 978-80-7195-862-8
Rok vydání: 2015
Nakladatelství: Karmelitánské

Odkazy

Vaše názory