Jeden odstavec denně

389 Kč 18 €
připravujeme

Jeden odstavec denně

Kniha pěti let vzpomínek

Chcete-li se o této knize dozvědět jako první, nechte na sebe email zde.
Kniha, kterou během pěti let napíšete sami tak, že se jednou za den zastavíte a zaznamenáte si základní události daného dne.
Má 365 stran, co strana to den, na každé straně pět políček, tj. na každý rok jedno. Stránky jsou bez datumu, tj. je možné začít kdykoli v průběhu roku. Zapisovat můžete v zásadě tři věci: První variantou je to, za co jste vděční s cílem posilovat váš vděk, radost a vědomí sebe sama. Druhá varianta je využít knihu jako pro hledání vašich silných stránek s cílem nalezení vašho důlku. A třetí varianta je zapsat to nejsilnější z daného dne a vytvřit tak "obyčejnou" knihu vzpomínek. 

Koupit knihu

Online v ČR a SR

389 Kč

připravujeme

Osobně

 

Prolistujte si

Autor

Tomáš Hajzler

Tomáš Hajzler

Profesně se věnuje tématu práce a budoucnosti podnikání. Do Česka přinesl hnutí Svoboda v práci, koncepci svobodné firmy, a spoluzaložil společenství organizací Slušná firma a PeopleComm, které vede s vizí nejekologičtějšího evropského nakladatelství, to vše s cílem přispět ke změně způsobu, jakým se v Česku a na Slovensku podniká a pracuje. V pražských Modřanech spoluzaložil skupinu „KPZ“ (komunitou podporované zemědělství) a v Praze pak stál u zrodu prvního českého spolkového potravinového obchodu „Obživa“. Je spoluautorem projektu „Zpátky k jídlu“, podporuje české Zero waste hnutí a jako dobrovolník pomáhá v základní škole svých dětí. O tématech nové práce, budoucnosti podnikání, výchovy, vzdělávání a místně ukotveného zodpovědného života píše a přednáší od roku 2007. S manželkou Petrou, dcerami Valérií a Valentýnou, fenkou Haluškou a se sou- sedy žije, pracuje a zahradničí v bezobalové a bezautomobilové domácnosti v pražských Komořanech, kde se snaží přispívat k místnímu sousedskému životu. Více na: tomashajzler.com.
Více o něm na jeho webu zde, případně na: FBIGLiYT

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

389 Kč

připravujeme

Osobně

Praktické info

Počet stran:  stran
Vazba: 
Rozměr: 23,5 x 17 cm
Hmotnost:  g
ISBN: 978-80-87917-79-4
Rok 1. vydání: 2022

Odkazy


Vaše názory