Jak přežít dobu jedovou?

279 Kč 10 €

Jak přežít dobu jedovou?

Důležitý průvodce toxickými látkami v jídle i jinde okolo nás

Anna Strunecká patří mezi důležité průvodce toxicitou v našem moderním světě. V knize "Jak přežít dobu jedovou?" pokračuje v poutavém vysvětlování vlivů glutamátů, aspartamu a dalších mnoha dnes zcela běžně používaných látek.
Tato knížka chce být užitečná všem, kteří berou zodpovědnost za svoje zdraví především do vlastních rukou. Od Anny Strunecké se podívejte i na Varovné signály očkování.

Koupit knihu

Online v ČR a SR

279 Kč

Proč si přečíst

  • Protože vám kniha může podstatně otevřít oči v tom, co je ve světě okolo nás jak zdravé
  • Získáte tu informace, o kterých se běžně nehovoří
  • Nové souvislosti toxicity prostředí okolo nás
  • Zajímavé metafory a příběhy
  • Anna Strunecká umí informace najít a srozumitelně předat

V knize se dozvíte

  • Kniha Jak přežít dobu jedovou? shrnuje varování před největšími a skrytými jedy současné doby, autorka se věnuje umělým barvivům, rizikům konzumace sóji či populárního MMS. Knížka také přináší stručná doporučení pro orientaci čtenáře, jak se v každodenním životě chránit před rozšířenými civilizačními nemocemi.
  • Tato kniha chce napovědět a poradit těm, kteří si již uvědomili, že nelze spoléhat pouze na lékařskou péči a opatření ministerstev zdravotnictví, zemědělství a dalších orgánů a institucí. Těm, kdo berou zodpovědnost za svoje zdraví především do vlastních rukou, kniha nabízí možnosti, které nevyžadují žádné investice ani prostředky z fondů Evropské unie.

Prolistujte si

Autor

Anna Strunecká

Anna Strunecká

Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. - vědkyně, vysokoškolská pedagožka a autorka několika knih s tématikou zdraví, je jedním z mála lidí, kteří se v naší části světa nebojí poukázat na důsledky naší orientace na růst, spotřebu a maximalizaci pohodlí. Proslula knihou Doba jedová, kterou napsala s kolegou, toxikologem Jiřím Patočkou. Kniha se stala již v roce vydání bestsellerem, prodalo se jí 65 tisíc výtisků. Záběr prof. Strunecké je ovšem mnohem širší. Mezi její témata patří očkování, autismus, léčitelství a spiritualita.

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

279 Kč

Praktické info

Počet stran: 358 stran
Vazba: brožovaná
Rozměr: 135×200 mm
Hmotnost: 400 g
ISBN: 978-80-87494-07-3
Rok vydání: 2013

Odkazy

Vaše názory