Babské rady profesorky Strunecké

279 Kč 10 €

Babské rady profesorky Strunecké

Průvodce zdravým a šťastným životem na bázi rad našich předků

Potřebujeme opravdu každý rok nový iPhone a další a další technické vychytávky? Nebylo by lepší (už konečně) porozumět životu? Tato kniha Anny Strunecké může být jedním z průvodců po dnešním (ne příliš zdravém) světě s nespočtem tipů, jak si zařídit zdravější a též ohleduplnější život. My jsme například na základě této knihy začali vyrábět domácí kečup a jablečný ocet. Kniha byla též inspirací k založení blogů, kde sbírám zaprášené moudrosti našich předků Co mi babička neřekla (Tomáš Hajzler). Od Anny Strunecké doporučujeme též Jak přežít dobu jedovou? a Varovné signály očkování. Všechny tři knihy Anny Strunecké si můžete koupit v cenově zvýhodněném balíčku ZDE.
Pídíte-li se po tom, jak funguje systém a jak si i v konzumní jedové době zařídit dobrý život, doporučujeme určitě i knihy Kateřiny Varhaník Wildové - Kapitoly z dospělé ekonomie a Manifest disfrutalismu - společně v balíčku zde.

Koupit knihu

Online v ČR a SR

279 Kč

Proč si přečíst

  1. Protože neporozumíme-li životu, těžko ho budeme žít
  2. Naši předkové na většinu toho, co člověk potřebuje pro dobrý život už přišli
  3. Jejich moudrost však mnohdy zapadala. Je třeba ji najít a znovu oprášit.
  4. Anna Strunecká umí informace najít a srozumitelně předat

V knize se dozvíte

  • naleznete zde mnoho praktických receptů - viz výše např. na domácí kečup nebo japblečný ocet
  • nové souvislosti toxicity prostředí okolo nás
  • zajímavé metafory a příběhy

Prolistujte si

Autor

Anna Strunecká

Anna Strunecká

Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. - vědkyně, vysokoškolská pedagožka a autorka několika knih s tématikou zdraví, je jedním z mála lidí, kteří se v naší části světa nebojí poukázat na důsledky naší orientace na růst, spotřebu a maximalizaci pohodlí. Proslula knihou Doba jedová, kterou napsala s kolegou, toxikologem Jiřím Patočkou. Kniha se stala již v roce vydání bestsellerem, prodalo se jí 65 tisíc výtisků. Záběr prof. Strunecké je ovšem mnohem širší. Mezi její témata patří očkování, autismus, léčitelství a spiritualita.

Kde knihu koupit

Online v ČR a SR

279 Kč

Praktické info

Počet stran: 219 stran
Vazba: brožovaná
Rozměr: 137×200 mm
Hmotnost: 240 g
ISBN: 978-80-87494-14-1
Rok vydání: 2014

Odkazy

Vaše názory